Školski list

Iza nas je, nakon višegodišnje pauze prekinute prošle godine, novi broj školskog lista "Druga strana". Svi članovi uredništva potrudili su se vama, našim dragim čitateljima, učenicima i nastavnicima, pružiti originalne i zanimljive tekstove koji opisuju događaje iz školske godine koja je uskoro iza nas, naše interese, a nadamo se i našu kreativnost te dar za novinarstvo. Razmišljali smo o predrasudama koje su ujedno i glavna tema ovog broja te smo obavili intervju s profesorom Bertekom, koji u našoj školi predaje glazbeni, u nadi da vam približimo i drugu stranu. Stranu u kojoj se ljudi susreću i nose s predrasudama te, na kraju, izlaze jači. Nadamo se da će vam tema ovogodišnjeg broja biti zanimljiva i poučna.

Zahvaljujemo svim članovima uredništva i svim povremenim i stalnim vanjskim suradnicima što su nam pomogli da ovaj broj našeg školskog lista stigne u ruke učenika i nastavnika.

Želimo vam svima dobar provod čitajući! Uživajte!

Mihaela Kovačić, glavna urednica

(U prilogu se nalazi novi broj školskog lista "Druga strana" u digitalnom obliku.)

Priloženi dokumenti:
Druga strana web 06 2017.pdf